Kromě prodeje již vyfocených fotografií nabízím i možnost zakázkového fotografování.

Ceník jednorázového focení

 základní cenaupravená fotografie navíckaždá další započatá hodinadoprava (nad 20 km od Karviné)
portrét 1400 Kč *100 Kč500 Kč5 Kč/ km
krajina, architektura 1500 Kč **80 Kč500 Kč5 Kč/ km
reportáž1500 Kč **80 Kč500 Kč5 Kč/ km
* zahrnuje max. 1,5 hodiny fotografování a 10 kusů upravených fotografií Nejvhodnější denní dobou pro fotografování v exteriéru jsou podvečerní hodiny ** zahrnuje max. 1,5 hodiny fotografování a 15 kusů upravených fotografií

V případě dlouhodobějších projektů ceny smluvní v závislosti na charakteru dané zakázky (časová náročnost, žánr).

Doporučené časy a volné termíny pro zakázkové fotografování portrétů naleznete v následujícím kalendáři

Pro objednání zakázkového fotografování využijte následující formulář. Objednávku provádějte minimálně 3 pracovní dny předem, v případě vzdálenějších lokalit (mimo Moravskoslezský kraj) a časově náročnějších požadavků minimálně 5 pracovních dní předem. Po obdržení Vašeho požadavku Vás budu v co nejkratší době kontaktovat na Vámi uvedený e-mail.

  • Cena za poskytnutí fotografických služeb je stanovena jako souhrn ceny za poskytnutí samotných fotografických služeb a dopravu. Uvedené ceny jsou konečné. 
  • Platba je prováděna:
   • 1. Bankovnním převodem
  • Platba za objednanou zakázku probíhá ve dvou fázích:
  • 1. Zálohová platba ve výši 60 % ceny za objednané fotografické služby a 100 % ceny za dopravu – připsání na účet poskytovatele nejpozději 1 pracovní den před datem samotného fotografování
  • 2. Doplatek je splatný nejpozději do 7 kalendářních dní po odeslání náhledových fotografií

  Objednávka a dodání

  • Nejpozději do 3 pracovních dní po ukončení samotného fotografování zašle Poskytovatel Nabyvateli odkaz na shlédnutí zmenšených náhledových fotografií na zabezpečeném elektronickém uložišti).
  • Nabyvatel si následně v co nejkratší možné době (max. do 7 pracovních dní, pokud není dohodnuto jinak) vybere fotografie, které bude chtít následně upravit.
  • Tyto vybrané fotografie jsou následně Poskytovatelem v co nejkratší možné době (zpravidla do 7 kalendářních dní – lhůta se může navýšit z důvodu časové zaneprázdněnosti Nabyvatele či případně většího množství Poskytovatelem vybraných fotografií) upraveny.
  • Dodání fotografií probíhá primárně jejich nahráním na zabezpečené elektronické uložiště (zabezpečení heslem) – Nabyvatel obdrží odkaz ke stažení včetně hesla. Takto upravené fotografie budou na daném elektronickém uložišti uschovány minimálně po dobu 20 kalendářních dnů
  Close Menu